,
 
Menu
Anasayfa Hakkımızda Kadromuz Çalışma Alanlarımız Linkler Önemli Bilgiler İletişim


Dürüstlük ve şeffaflığı ana prensipleri olarak kabul eden AG HUKUK BÜROSU; kuruluşundan bu yana, öncelikle kurumsal nitelikteki müvekkillerine geniş kapsamlı hukuk müşavirliği hizmetleri vermekte olup, müvekkillerine en iyi ve en kaliteli hukuk hizmetini sunabilme amacını taşımaktadır..

Bunun yanında başta ceza, iş ve boşanma hukuku olmak üzere hukukun çeşitli dallarında dava vekilliği yapmaktadır..

AG HUKUK BÜROSU; aynı zamanda ulusal ve uluslararası alanda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermekte olup, yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilerin gayrimenkul, miras ve aile hukukuna ilişkin hukuki sorunlarının çözümü yanında, bankacılık, finans, ticaret hukuku, sigorta hukuku, yabancı yatırımlar, sözleşmeler hukuku konularında da her aşamada hukuki destek sağlamaktadır..

AG HUKUK BÜROSU; prensip itibariyle yurtiçi ve yurtdışında konularında uzmanlaşmış bir çok hukukçu, öğretim üyesi ve hukuk bürosu ile dayanışma içerisinde olup, hâlihazır ve gelecekteki müvekkillerinin "mevcut hukuki sorunlarını çözmek veya doğabilecek hukuki sorunları için gerekli tedbirleri almak ilkesini" de, var olma sebebi görerek hareket etmektedir..

Gelen dosyaların değerlendirilmesi ise; prensip olarak öncelikle ofis içi toplantılarla da yapılmakta, sonrasında uzmanlık alanına göre ilgili avukata tevdi edilmek suretiyle bitirilmektedir..

İlgili avukatlarımızca, dosyaların alınması sonrasında, gerektiği durumlarda müvekkillerle temasa geçilmek suretiyle, en hızlı çözüm yolu uygulamaya konulmaktadır..

Dava yoluyla çözümlenmesi kaçınılmaz anlaşmazlıklarda ise, davanın olası getirileri ve riskleri müvekkile aktarılmakta; yapılacak girişimler ve izlenecek stratejiler müvekkil onayı ile pratiğe geçirilmektedir. 

Büromuzda müvekkillerimize daha iyi hizmet sunabilmek için Dinamik Hukuk İcra, Corpus Mevzuat ve İçtihat, Kazancı Bilgi Bankası, Dinamik İçtihat, E-İçtihat, Mevdata İçtihat ve Mevzuat, Yargı Dünyası vb gibi programlar kullanılmaktadır..

Bu bağlamda halen ziyaret etmekte olduğunuz site, hukukçulara ve hukuksal sorunları olan kişi ve kurumlara bir nebze olsun katkıda bulunabiliyorsa ne mutlu bizlere...

 
Bugün Tekil: 203 Bugün Çoğul: 487 Dün Tekil: 1276 Toplam Tekil: 1637303 Toplam Çoğul: 4049912
        Dataişlem